Prodej MP3   Prodej CD 

 

klip1Nahrávky písní vznikly v roce2017- 2019 ve studiu St. Michael v Benešově u Boskovic.

Na první studiovou kompilaci si Tony přizval skvělé hosty, kteří už si na country a folkových pódiích odehráli své. Nejvýraznější stopu z řad hostů bezesporu zanechávají Roman Horký z Kamelotu a stále známější Iva Marešová, která nyní působí například v Precedensu místo Báry Basikové. Všichni hosté tak mohli naplno uplatnit svůj talent díky silnému hudebnímu a textovému materiálu, který v sobě snoubí prvky folkové křehkosti, countryového poklidu i rockové šťavnatosti.

klip2Roman Horký se k připravované desce vyjádřil těmito slovy: „Tony je na své první studiové kompilaci opravdovým perfekcionistou a maximalistou. Stačí otevřít bránu a vejít na malé místo ve světě, ze kterého se vám již nebude chtít odejít.“

Texty písní se dotýkají nás všech, obsahují všudypřítomnou lásku, touhu, rozchody, cesty i vůni večerů, píšících příběhy léta. 

K CD Na stopu vznikl oficiální videoklip s Václavem Vydrou a Janou Bouškovou.

 

SLEEVE NOTE K VIDÁNÍ CD  „Na stopu“

Autor : Roman Horký

„Dalo by se říct, že Tony Joch měl a mohl být country-folkovou hvězdnou stálicí již mnohem dříve, než v současnosti. Je zpěvákem, obdařeným mimořádným talentem a hudebními dispozicemi. Jeho první muzikantské kroky vedly okolím města Svitavy, odkud i pochází. S partou kamarádů začínal hrát po hospodách a klubech v tamním regionu. Jeho nepřehlédnutelný zjev i hlas byl ozdobou každého jam-session. Po mnoha letech se rozhodl předložit hudbymilným lidem své nastřádané písně, které psal a skládal v různých časových etapách. Obklopil se spřátelenými a neposlední řadě i vynikajícími moravskými hráčskými osobnostmi a natočil svou první studiovou kompilaci, kterou právě držíte v rukou.

Tony Joch je na ní opravdovým perfekcïonalistou a maximalistou. Jednotlivé písně nesou pečeť současné country-folkové moderny a Tonyho odžitých životních příběhů. Nad touto pestrou hudební zahradou se klene a rozpíná Tonyho nenapodobitelný a silný baryton. Stačí otevřít bránu a vejít na malé místo ve světě, ze kterého se vám již nebude chtít odejít…“

 

Prodej MP3   Prodej CD