TonyJochJak to začalo...

Tony Joch je zpěvák autor textů i hudby svých písní. Muzikant, který se narodil ve východočeském městě Svitavy v roce 1977, nyní žijící v Brně. Tony není na folkové scéně tváří neznámou a ve svém muzikantském životě působil v několika kapelách.

V roce 2016 se začal naplno věnovat autorské tvorbě; vydal se cestou, na které se obklopil kamarády, vesměs vynikajícími muzikanty, a vzniklo sdružení Tony Joch a přátelé. Seskupení hudebníků je velmi pestré a vždy jedinečné. Na pódiu se vedle Tonyho objevují známé tváře z řad profesionálních muzikantů, například Karel Macálka, Michael Vašíček, Vladimír Třebický, Lukáš Moravec, Pavel Tichý, Jiří Křetinský, Martin Křeček, Tomáš Jedlička, Tomáš Koudelka Vunderle a další.

V roce 2017 se stal Tony Joch ,,Talentem country rádia,, s písní Racek. Za svou hudební kariéru Tony spolupracoval s řadou významných hudebních jmen a to jak na podiích, tak i v nahrávacích studiích. Mimo jiné například s Romanem Horkým, Pavlem Žalmanem Lohonkou, nebo Ivou Marešovou.

V současné době se Tony Joch plně věnuje natáčení debutového CD, jehož vydání je plánováno na rok 2020.